Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 00:57

Київрада скасувала приватизацію приміщень посольств та метрополітену


Київрада скасувала свої попередні рішення про приватизацію приміщень, які займають 13 посольств та дев’ять об’єктів метрополітену. За відповідне рішення проголосували сьогодні на сесії 108 зі 113 присутніх в залі депутатів міськради.

Таким чином вони внесли зміни до Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста на 2007-2010 роки.

Згідно рішенням, яке озвучив секретар Київради Олесь Довгий, скасовані рішення про приватизацію приміщень посольств Туреччини, Хорватії, Вірменії, Киргизстану, Куби, Болгарії, Румунії, Єгипту, Франції, Австрії, Чехії, Польщі, Алжиру, що були раніше внесені до Програми приватизації. Також із програми виключили пункти про приватизацію приміщень представництва Єврокомісії й приміщення по вулиці Горького, що належить до сфери обслуговування посольств.

Крім того, депутати виключили з програми приватизації приміщення, які належать Київському метрополітену. Серед них, зокрема, приміщення на вулиці Хрещатик – будинок станції метро «Хрещатик», а також за проспектом Перемоги – станція метро «Політехнічний інститут».

Recommended

XS
SM
MD
LG