Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 02:22

Генпрокуратура перевiрить роботу колишнього керiвництва ДПА


Генеральна прокуратура України здiйснить перевiрку роботи колишнього керiвництва Державної податкової адмiнiстрацiї у зв’язку з численними порушеннями у сферi оподаткування.

«Колишнiй уряд, Мiнiстерство фiнансiв i Державна податкова адмiнiстрацiя, на жаль, надмiрно стягнули податки, допускали постiйне збiльшення заборгованостi держави з вiдшкодування податку на додану вартість», – сказав у п’ятницю на розширеному засiданнi колегiї Генеральної прокуратури України генпрокурор Олександр Медведько.

За його словами, наказ колишнього керiвництва Податкової адмiнiстрацiї, який забороняв вiдшкодування регiонам ПДВ на суму понад 100 тисяч гривень, призвiв до того, що було недоотримано ПДВ на мiльярди гривень.

«Тому, Тетяно Всеволодiвно (заступник генпрокурора України Тетяна Корнякова), я Вам пiсля цiєї колегiї доручаю провести перевiрку з цього приводу в порядку статтi 97 КПК i дати оцiнку дiям колишнього керiвництва податкової», – сказав Медведько.

Зі свого боку, Тетяна Корнякова, звертаючись до присутнiх прокурорiв областей, попросила опрацювати всю документацiю, зокрема податковi декларацiї, за 1800 пiдприємствами, i до 10 квiтня вiдзвiтувати про виконану роботу.

Recommended

XS
SM
MD
LG