Доступність посилання

13 Грудень 2018, Київ 19:52

Україні не можна погоджуватися на умови Росії в обмін на дешевий газ – Тігіпко


Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко вважає, що на жорсткі умови Росії, такі як, зокрема, приєднання до Митного союзу (ТЗ) Росії, Білорусі і Казахстану в обмін на зниження ціни на газ погоджуватися не можна.

Про це він заявив сьогодні в ефірі ток-шоу на телеканалі «Інтер».

При цьому Тігіпко висловив задоволення тим, що на сьогодні Росія не висунула таких умов для зниження ціни, про що він дізнався з розмови з Прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

Також Тігіпко відзначив, що Україна є членом Світової організації торгівлі і планує створити зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, що всі провідні українські політики визначають як основний вектор.

І якщо «якась інтеграція в іншому напрямку буде заважати в цьому, Україна не буде брати в ній участь. Однозначно – ні», – заявив Тігіпко.
Він зазначив, що у разі висунення Росією жорстких умов, у тому числі і приєднання до Митного союзу, Україна шукатиме інші варіанти вирішення проблем, пов'язаних з високою ціною на газ.

У зв'язку з цим він нагадав, що Україна має можливості збільшити обсяги видобутку власного газу, а також у перспективі використовувати зріджений газ, як це роблять Японія і Південна Корея.

Recommended

XS
SM
MD
LG