Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 23:55

Мiносвiти: Табачник скасував моніторинг знань учнiв 3, 5-8 i 10 класiв


Мiнiстр освiти й науки України Дмитро Табачник своїм наказом скасував вивчення рiвня навчальних досягнень учнiв 3, 5-8, 10 класiв, повiдомляє прес-служба Мiносвiти у вiвторок.

У відомстві зауважили, що текст наказу неправильно витлумачили деякi ЗМI: «У назвах i текстах матерiалiв йшлося нiбито про скасування зовнiшнього незалежного оцiнювання знань (тестування)...».

У прес-службi повiдомили, що Табачник скасував наказ свого попередника Iвана Вакарчука вiд 28 жовтня 2009 року, яким запроваджувалося таке вивчення рiвня знань школярiв.

«...скасованим наказом Вакарчука вiд 28 жовтня 2009 фiзично не могло запроваджуватися тестування, оскiльки воно на той час вже кiлька рокiв діяло», – наголосили в Мiносвiти.

Табачник скасував наказ свого попередника у понедiлок, 29 березня. Це рiшення, як наголошується в текстi документа, мiнiстр ухвалив, «щоб уникнути перевантаження школярiв загальноосвiтнiх навчальних закладів у перiод завершення навчального року та враховуючи незадовiльний рiвень пiдготовки дослiдження з вивчення рiвня навчальних досягнень учнiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв з української мови, математики та iсторiї України».
XS
SM
MD
LG