Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 08:20

Київське метро попросить у влади грошей на встановлення камер у вагонах


«Київський метрополітен» проситиме міську владу виділити кошти на облаштування рухомого складу відео спостереженням, заявив керівник цього комунального підприємства Петро Мірошников.

Він нагадав, що станції метрополітену вже мають камери відеоспостереження. За словами керівника підземки Києва, облаштування вагонів метро відеоспостереженням – дорогий проект, і підприємство не зможе фінансово його забезпечити, тому необхідна підтримка міського бюджету.

Мірошников також повідомив, що на сьогоднішній день «Київський метрополітен» працює в штатному режимі, але зважаючи на те, що сталося в Москві, персонал підприємства, в першу чергу працівники станцій і машиністи, отримують додаткові інструкції щодо того, як діяти у разі виникненні подібних ситуацій.

«У будь-якому разі при виникненні позаштатних ситуацій ми діятимемо відповідно до чинних інструкцій, які повністю регулюють поведінку нашого персоналу, поведінку співробітників управління внутрішніх справ. Ці інструкції пишуться на підставі досвіду інших метрополітенів, а також на підставі тих навчань, що проводяться регулярно на нашому підприємстві», – заявив керівник київського метро.

Крім того, за словами Мірошникова, найближчим часом буде проведена інспекція щодо торгівлі на території метро. «Я думаю, тут будуть зміни», – сказав він.

Керівництво підприємства також має намір звернутися до відповідних служб міста, щоб вони допомогли навести лад на територіях, прилеглих до метро, для гарантування безпеки пасажирів. Зокрема, це стосується підземних переходів, в яких розташовані виходи у вестибулі станцій метро.

29 березня Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві посилило охорону київського метро у зв’язку із вибухами в московській підземці.

За даними російського Міністерства з надзвичайних ситуацій, через вчорашні вибухи загинули 39 людей, понад 70 – поранені.

Recommended

XS
SM
MD
LG