Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 14:05

Семиноженка незаконно призначили вiце-прем’єром – БЮТ


Голова Комiтету Верховної Ради з державного будiвництва та мiсцевого самоврядування Ольга Боднар (БЮТ) зареєструвала проект постанови про звiльнення вiце-прем’єра Володимира Семиноженка, оскiльки вважає його, як i iнших членiв уряду, незаконно призначеним.

За словами Боднар, згiдно з Конституцiєю України та законодавством, кандидатури мiнiстрiв мають розглядатися тiльки пiсля узгодження з профiльним комiтетом. Жодна кандидатура мiнiстра нинiшнього уряду, окрiм силовикiв, не проходила обговорення на засiданнi Комiтету державного будiвництва та мiсцевого самоврядування, наголосила Боднар.

Тим часом, сам Валентин Семиноженко називає необґрунтованою та сфабрикованою вимогу опозиції щодо його відставки.

«Мені всі ці розмови нагадують 37-й рік, коли ідуть громадські процеси, в яких фабрикуються справи, які не мають нічого спільного ані з висловлюваннями, ані з точкою зору, ані, тим більш, з діями. На жаль, це той стиль, який став би реальністю, якщо б перемога тієї чи іншої сили була б реалізована в нашій державі», – сказав віце-прем’єр.

Вчора Верховна Рада намагалася звільнити мiнiстра освiти та науки Дмитра Табачника, проте відповідна постанова не набрала достатньо голосів.
XS
SM
MD
LG