Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 03:15

Керівники комітетів від БЮТ не подавали заяв на звільнення – Литвин


Голова Верховної Ради заявив у п’ятницю ввечері, що досі не має жодної заяви від голів комітетів, які представляють фракцію Блоку Юлії Тимошенко, про складання їхніх повноважень.

Як сказав Володимир Литвин в інтерв’ю телеканалові «Рада», коментуючи заяви представників фракції БЮТ щодо рішення відкликати їхніх представників із керівних посад усіх комітетів, питання, яке порушує БЮТ, є лише приводом, оскільки на сьогодні представники фракцій БЮТ і НУ-НС загалом очолюють 16 комітетів Верховної Ради.

Спікер вважає, що в політичному плані фракція БЮТ має право ставити питання про головування в низці комітетів, зокрема, у комітетах зі свободи слова, бюджету тощо, але натомість б’ютівці мають віддати представникам коаліції головування в інших комітетах.

Депутати з фракції БЮТ у четвер увечері і в п’ятницю заблокували роботу парламенту, домагаючись надати їм як опозиції керівництво в низці комітетів. При цьому у фракції заявляли, що нинішні представники керівництва комітетів від БЮТ складуть свої повноваження.

Згідно з законом про Регламент Верховної Ради, опозиція має право призначити своїх представників головами комітетів із питань Регламенту, з депутатської етики і організації роботи Верховної Ради, з питань бюджету, з питань свободи слова та інформації, з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, а також із питань правосуддя.

У владній коаліції заявляють, що говорити про зміну керівництва комітетів уже нині, коли Конституційний Суд іще не виніс рішення щодо законності самої нинішньої коаліції, передчасно.

Recommended

XS
SM
MD
LG