Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 16:36

У НАТО підтверджують, що німецькі військові помилково вбили афганських


Північноатлантичний союз підтвердив у суботу, що німецькі війська в складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані помилково вбили принаймні п’ятьох афганських військовослужбовців.

Інцидент стався в провінції Кундуз, коли до підрозділу німецьких військ наблизилися два цивільні авта без розпізнавальних знаків, які не зупинилися на вимогу.

Як виявилося, в них були афганські військові розвідники, які поверталися до міста Кундуза.

Раніше в суботу губернатор провінції Кундуз Могаммад Омар заявив, що в інциденті поблизу регіону Чар-Дара, де активно діють повстанці загинули шестеро афганських військовиків.

Подія сталася через кілька годин після того, як німецькі військові в регіоні втратили трьох своїх членів унаслідок бою з повстанцями.

Німеччина має в Афганістані близько 4 з половиною тисяч військовослужбовців у складі багатонаціональних Міжнародних сил сприяння безпеці (ISAF), які перебувають в Афганістані за мандатом Ради безпеки ООН і під командуванням НАТО. Загалом у цих силах станом, за останніми оприлюдненими даними на початок березня, було майже 90 тисяч військових та фахівців із 44 країн світу.
XS
SM
MD
LG