Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 05:43

США і Росія планують продовжити консультації з ПРО


США і Росія домовилися продовжити обговорення планів Вашингтона щодо розміщення елементів американської системи протиракетної оборони. Про це заявив президент США Барак Обама сьогодні в Празі після підписання разом зі своїм російським колегою Дмитром Медведєвим нового договору про стратегічні наступальні озброєння.

За словами американського президента, він запевнив російського главу держави в тому, що плани США «не передбачають зміни стратегічного балансу» між Росією та Сполученими Штатами.

Зі свого боку, Дмитро Медведєв заявив, що плани американців щодо ПРО були найскладнішим питанням на шляху до підписання нової угоди про стратегічні наступальні озброєння.

Сьогодні в Празі президент США Барак Обама та його російський колега Дмитро Медведєв підписали нову угоду про стратегічні наступальні озброєння. Нова угода замінить попередню, від 1991 року, чинність якої збігла ще в грудні. Договір узгодили після місяців непростих переговорів. Його мета – протягом семи років зменшити ядерні арсенали двох держав до 1 тисячі 550 боєголовок, це приблизно на третину менше, ніж дозволено зараз.
XS
SM
MD
LG