Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 06:26

БЮТ ініціюватиме відставку суддів КСУ, призначених за квотою парламенту


Лідер об’єднаної демократичної опозиції Юлія Тимошенко заявляє, що фракція БЮТ у Верховній Раді ініціюватиме відставку суддів Конституційного Суду, призначених за квотою парламенту. Про це йдеться у заяві Тимошенко, оприлюдненій на її офіційному сайті.

«Наша політична сила буде вносити на розгляд парламенту постанову про звільнення з посад суддів Конституційного Суду, які призначені Верховною Радою, за порушення присяги судді. Також ми звернемося до з’їзду суддів з проханням зробити те ж саме щодо суддів, призначених за їх квотою. Я добре розумію, що ані перше, ані друге, сьогодні може не відбутися. Але тільки – сьогодні. Бо вже завтра країна зміниться і дасть належну оцінку подібним діям», – заявляє Тимошенко.

Лідер опозиції наголосила, що в «нормальних, демократичних цивілізованих країнах» керують не люди, а закони та Конституція. «Коли правити країною намагаються окремі люди, відповідно до своїх інтересів, апетитів та обмеженого кругозору, то в країні народжується або диктатура, або хаос. Я, відповідно до своїх життєвих, політичних та моральних принципів, так само як і політична сила, яку я очолюю, будемо боротися і з хаосом і з диктатурою», – наголосила лідер БЮТ.

Сьогодні КСУ оприлюднив своє рішення про те, що окремі депутати Верховної Ради, які зокрема не входять до фракцій, що ініціювали створення коаліції в парламенті, мають право брати участь у формуванні коаліції.

Recommended

XS
SM
MD
LG