Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 09:02

У Таїланді кількість жертв суботніх сутичок зросла принаймні до 20


Щонайменше 20 осіб загинули й понад 800 поранені внаслідок суботніх сутичок у столиці Таїланду, повідомили в неділю в Бангкоку.

За повідомленнями, серед 15 загиблих цивільних осіб є громадянин Японії, телеоператор агентства «Ройтерз». Загинули також 5 військових.

Суботні сутички були найгіршим проявом насильства в Таїланді за майже 20 років.

Цього дня силові структури почали витісняти антиурядових демонстрантів із кількох місць у столиці, в якій вони вже понад місяць не припиняють свій останній нинішній протест проти влади прем’єр-міністра Апісіта Ветчачиви. Силовики вжили проти учасників протестів ґумові кулі й подразливий газ, ті в відповідь закидали правоохоронців камінням і пляшками з займистою рідиною.

Голова уряду в телевиступі висловив жаль через кровопролиття і співчуття родинам загиблих, але відкинув вимоги демонстрантів піти в відставку.

Демонстранти з «руху червоних сорочок», прихильники скиненого військовим переворотом 2006 року прем’єра Таксіна Чинавата, переважно представники бідноти, селяни чи прості робітники, вимагають відставки нинішнього уряду і дострокових виборів, на яких сподіваються на перемогу свого улюбленця, котрий від часу перевороту живе в вигнанні.

Recommended

XS
SM
MD
LG