Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 00:25

Вся інформація на «чорних скриньках» про політ президентського Ту-154 збереглася


Стан бортових самописців літака Ту-154 президента Польщі, що розбився в суботу, дозволяє отримати всю необхідну інформацію про політ. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Росії Сергій Іванов на засіданні президії російського уряду.

«Технічний стан обох самописців – і мовного, і параметричного – цілком задовільний. Він дозволяє провести детальну розшифровку й аналіз усієї польотної інформації та роботи обладнання літака до моменту катастрофи», – сказав Іванов.

За його словами, вся подальша діяльність із аналізу та розшифровки отриманої інформації з обох самописців проводитиметься в тісній координації з польською владою. «Така домовленість досягнута, й робота вже почалася», – сказав російський урядовець.

Водночас Іванов зауважив, що на сьогоднішній день можна вже цілком точно зробити два висновки. «По-перше, бортові самописці були повністю працездатні й зареєстрували абсолютно всю інформацію – як звукову, так і параметричну – аж до зіткнення літака із землею. І, по-друге, достовірно підтверджено те, що ми й припускали раніше: попередження про несприятливі метеоумови в аеропорту «Північний» і рекомендації йти на запасні аеродроми були не лише передані, але й отримані екіпажем вчасно», – сказав він.

Зі свого боку, російський прем’єр Володимир Путін наголосив, що буде зроблено все необхідне для розслідування причин катастрофи. «Державна комісія працює. Й, зрозуміло, ми зробимо все, що від нас залежить, щоб розслідування було об’єктивним, повним. Буде виявлено всі причини цієї авіаційної катастрофи», – сказав він.

В суботу вранці лiтак президента Польщi Ту-154 розбився пiд час заходу на посадку в Смоленську. На борту перебували 96 людей, зокрема офiцiйна делегацiя Польщi на чолi з президентом Лехом Качинським. Загинули всi, хто перебував на борту лiтака.

Recommended

XS
SM
MD
LG