Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 18:09

Попередня версія загибелі двох солдатів на Дніпропетровщині – розрив снаряду


Загибель двох військовослужбовців під час стрільб на полігоні, що на території Дніпропетровщини, біля селища Черкаське, спричинив, за попередньою версією, розрив снаряду великого калібру.

Як повідомив сьогодні журналістам перший заступник командира 6-го армійського корпусу Збройних сил України Олександр Локота, є кілька версій потрапляння снаряду в зону стрільб: снаряд міг лишитися на полігоні від часу попередніх стрільб, це також міг бути застарілий снаряд часів Другої світової війни, снаряд могли покинути на полі шукачі металобрухту тощо.

Солдатам строкової служби, які загинули на полігоні, залишалося до повернення додому два тижні. Тіла хлопців уже передали родичам.

Обставини та причини нещасного випадку з’ясовують військовослужбовці та прокуратура.

9 квітня на полігоні після завершення стрільб, було знайдено загиблими двох військовослужбовців строкової служби 93-ї окремої механізованої бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил України, солдатів Олександра Гуділова і Миколу Сурікова. Тіла хлопців виявили біля воронки від розриву невідомого вибухового предмету.

Recommended

XS
SM
MD
LG