Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 20:25

Парламент розглядає програму соціально-економічного розвитку України


Верховна Рада України почала розгляд Державної програми соціально-економічного розвитку на 2010 рік. Проект документа, розроблений урядом та схвалений на засіданні Кабміну 14 квітня, представляє перший віце-прем’єр Андрій Клюєв.

Також планується заслухати доповідь з цього питання голови парламентського комітету з питань економічної політики Олександра Ткаченка.

Разом із тим, перед розглядом питання представник фракції БЮТ Сергій Сас виступив із заявою про неможливість розгляду програми без обговорення її в комітетах і запропонував відкласти розгляд.

Зі свого боку, голова Верховної Ради Володимир Литвин погодився із зауваженням, проте зазначив, що програма розглядається за особливою процедурою.

«Пропозиція правильна, але за однієї умови – якби вчасно було подано програму соціально-економічного розвитку колишнім урядом, як того вимагає Регламент. А оскільки ми фактично працюємо «з коліс», то ми змушені приймати особливу процедуру для розгляду програми соціально-економічного розвитку і бюджету. Так, тут є певні відступи. Давайте поставимося позитивно до того факту, що уряд вносить перед бюджетом програму соціально-економічного розвитку, чого раніше взагалі не робилося», – заявив спікер.

Перед цим з парламентської трибуни виступив лідер фракція Блоку Юлії Тимошенко Іван Кириленко. Він звинуватив Президента Віктора Януковича в обмані виборців під час президентської виборчої кампанії. За його словами, жодного нормативного акту на виконання передвиборних обіцянок Януковича щодо підвищення соціальних стандартів, рівня життя громадян та стабілізації економічної ситуації не було ухвалено.

Під час виступу Кириленка депутати від БЮТ вишикувалися уздовж президії парламенту й тримали в руках плакати з написами: «Янукович: де підвищення зарплат?», «Янукович: де підвищення пенсій?», «Янукович: де соціальний бюджет?».

Recommended

XS
SM
MD
LG