Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 17:15

Опозиційний уряд планує розробити альтернативну програму розвитку


Опозиційний уряд розробить та внесе на розгляд Верховної Ради альтернативну програму соціально-економічного розвитку країни на 2010 рік. Таке рішення сьогодні ухвалили на засіданні опозиційного уряду.

«Нам потрібно на наступне засідання опозиційного уряду затвердити нашу програму соціально-економічного розвитку. Ми її будемо писати не з чистого аркушу. У нас є програма дій уряду, яка пролежала два роки в парламенті і через політичний саботаж не була ухвалена», – сказала лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

За її словами, при розробці альтернативної програми соціально-економічного розвитку необхідно врахувати пропозиції українських вчених, запропоновані чинному уряду, але не розглянуті.

Тимошенко назвала «бездарною» запропоновану чинним урядом Державну програму економічного та соціального розвитку держави. «Доробити цю бездарну програму неможливо просто. Це є вирок професіоналізму цього уряду», – заявила лідер опозиції.

Сьогодні, 15 квітня, Верховна Рада України ухвалила у першому читанні Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік.

Recommended

XS
SM
MD
LG