Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 13:52

В Україні стартувала акція «Увага – мотоцикліст!»


Сьогодні з ініціативи Національної асоціації мотоциклістів (байкерів) в Україні розпочалась акція «Увага – мотоцикліст», мета якої – нагадати автомобілістам про необхідність дотримуватись правил дорожнього руху.

Як поінформувала журналістів пре-секретар Асоціації Ольга Олексик, з початком весни збільшується кількість аварій на українських дорогах, часто – через провину водіїв автомобілів.

«Жертвами дорожньо-транспортних пригод стають десятки мотоциклістів. Тож ми пропонуємо автомобілістам дружбу і партнерство для спільного забезпечення безпечного руху», – каже Ольга Олексик.

У рамках акції, в обласних центрах України, у столиці держави на великих перехрестях і на дорогах, де часто трапляються ДТП, байкери роздали водіям автомобілів листівку з проханням про дисципліну на трасах. «Подібна акція проведена уперше, у багатьох містах нас підтримали і влада, і міліція, і самі автоводії», – стверджує Олексик.

А один з ініціаторів заходу – ветеран байкерського руху в Україні Юрій Попович – зазначив: «Кількість смертей на дорогах України значно зменшиться, якщо кожен, хто сідає за кермо автівки чи мотоцикла, забудуть про амбіції та емоції і керуватимуться лише правилами дорожньо-транспортного руху».

З ініціативи Національної асоціації мотоциклістів 2004 року біля Білої Церкви встановлено пам’ятник загиблим байкерам.

Recommended

XS
SM
MD
LG