Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 01:28

Ющенко: об’єднана Європа втратила «польського Рейгана»


Польща в особі загиблого Президента Лєха Качинського втратила великого політика.

Про це заявив колишній Президент України Віктор Ющенко в інтерв’ю польським телеканалам під час візиту до Кракова.
Як повідомили у прес-службі партії «Наша Україна», спілкуючись із журналістом телеканалу TVN 24, Ющенко висловив переконання, що Польща і Об’єднана Європа втратила у цій катастрофі «польського Рейгана». «Ще не було такого політика, який би так розумів місію Польщі», – зауважив Ющенко.

«Смерть Качинського – це втрата не лише для польського, а й для українського народу. Українці завжди пам’ятатимуть те, що було зроблено ним і його командою задля зміцнення нашого стратегічного партнерства, підтримки європейських і євроатлантичних устремлінь України», – переконаний Ющенко.

Він також відзначив, що співпраця з Лєхом Качинськоим продемонструвала, як навіть трагічні сторінки історії не можуть бути перешкодою для справжньої дружби і співробітництва двох народів.

Крім того, Ющенко наголосив, що дії Польщі у просуванні України до Європи не варто сприймати як дорогу з одностороннім рухом. «Це справа, вигідна для усіх сторін. Адже ми хочемо бачити Європу сильною, а це можливо лише тоді, коли вона буде об’єднаною», – сказав він.

При цьому Ющенко підкреслив, що, попри політичну ситуацію в Україні і спроби провадити в державі політику реваншу, шлях України до Європи та організації колективної безпеки має бути незмінним.

Recommended

XS
SM
MD
LG