Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 07:14

Працівники «Дніпропресу» протестують проти невиплати зарплати


Працівники одного з найбільших машинобудівних заводів України – дніпропетровського заводу «Дніпропрес» – сьогодні провели мітинг протесту проти затримок з виплатою заробітної плати.

За словами протестувальників, упродовж останніх місяців незалежна профспілка підприємства не один десяток разів зверталася до адміністрації заводу з пропозиціями і вимогами про дотримання інтересів і прав робітників заводу, але відповіді не було. Працівники кажуть: керівництво продовжує затримувати виплату зароблених ними грошей і порушувати Закон України «Про заробітну плату». Працівники кажуть, що їм винні гроші ще з 2008 року.

Крім того, робітники намагалися привернути увагу і адміністрації заводу, і держструктур до проблеми розпродажу унікального обладнання заводу. Обладнання заводу, впевнені робітники, є запорукою отримання замовлень, а значить – збереження робочих місць.

Наразі загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємстві сягає 7 мільйонів гривень. За підсумками акції протесту працівники ухвалили звернення до найвищих посадовців держави з вимогою сприяти врегулюванню ситуації із зарплатнею.

«Дніпропресівці» наполягають, аби зарплатні борги їм повернули до 1 червня 2010 року.

ВАТ «Завод «Дніпропрес» – єдине в Україні машинобудівне підприємство, що спеціалізується на розробці та виробництві важкого гідропресового устаткування. Існує з 1955 року.

В адміністрації підприємства «Дніпропрес» мітинг біля прохідної розцінюють як спробу зашкодити іміджу підприємства у непростий кризовий час. У прес-службі заводу повідомили, що в акції брала участь незначна кількість людей – близько 30-ти, десятеро з яких не мають ніякого відношення до підприємства, це при тому що на самому підприємстві працює 790 осіб.

За інформацією з адміністрації заводу, «ситуація на підприємстві зараз така, що виплата заборгованості із зарплати може призвести до повної зупинки виробництва, адже не будуть закуплені сировина і комплектуючі, оплачені енергоносії тощо».

В прес-службі пояснили, що керівництво заводу наразі докладає зусиль, аби виконати зобов’язання перед робітниками і виплатити борг із зарплати до 1 червня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG