Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 13:03

Львівська облрада проведе позачергову сесію щодо нової угоди про російський флот


Пленарне засідання позачергової сесії Львівської обласної ради, присвячене угоді про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Україні, відбудеться в п’ятницю.

Його ініціаторами виступили депутати від фракції ВО «Свобода», повідомляє агентство «Інтерфакс» із посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Як наголосила на прес-конференції в четвер голова обласної організації ВО «Свобода» Ірина Сех, підписання такого договору з боку Президента України є «нічим іншим, як зрадою державного суверенітету».

«Янукович не мав права підписувати такі документи, це пряме порушення Конституції України, в якій зазначено, що на території не допускається розміщення іноземних військових баз. Янукович планомірно здає національні інтереси – спочатку збагачений уран, далі Чорноморський флот, а завтра продасть усю Україну», – вважає вона.

Водночас депутат облради від ВО «Свобода» Олег Панькевич заявив, що під час позачергової сесії представники «ВО «Свобода» ініціюватимуть проведення виїзної сесії Львівської облради з питань Чорноморського флоту перед стінами Верховної Ради України.

Крім того, фракція «Свободи» закликає інші сесії обласних та місцевих рад вчинити аналогічно, а після цього провести загальноукраїнську сесію в самому Севастополі.

Депутат додав, що закликатиме колег провести виїзні сесії за депутатські кошти, щоб не було втрат для бюджету області.
XS
SM
MD
LG