Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 13:51

Литвин відмовив опозиції в проведенні засідання в суботу


Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що, згідно з вимогами регламенту парламенту, неможливо забезпечити організацію, підготовку та проведення позачергового пленарного засідання в суботу, 24 квітня.

Про це йдеться в листі спікера на ім’я лідера парламентської фракції БЮТ Івана Кириленка, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

За словами Литвина, матеріали з ініціативою 150 народних депутатів щодо скликання у суботу позачергового пленарного засідання для розгляду угоди щодо продовження перебування в Україні Чорноморського флоту Росії він отримав у п’ятницю о 13:30.

«Забезпечити організацію, підготовку та проведення завтра позачергового пленарного засідання парламенту відповідно до вимог регламенту Верховної Ради України не є можливим. Це підтвердили й результати консультацій із головами депутатських фракцій у Верховній Раді України, які засвідчили, що в позачерговому пленарному засіданні парламенту в суботу, 24 квітня 2010 року, не зможуть узяти участь більшість народних депутатів України, необхідна для ухвалення результативних рішень», – заявив Литвин.

Крім того, за словами спікера, станом на 13:30 п’ятниці до парламенту не надходили офіційні тексти документів, які з урахуванням суті ініціативи народних депутатів мають бути предметом обговорення на позачерговому засіданні Верховної Ради.

Натомість Юлія Тимошенко раніше сьогодні заявила, що депутати від БЮТ і НУНС завтра в будь-якому випадку прийдуть до парламенту для проведення надзвичайного засідання. За її словами, якщо засідання відмовиться проводити Володимир Литвин, то його проведе заступник голови парламенту Микола Томенко. Якщо ж засідання не буде, то це стане порушенням Конституції і Регламенту Верховної Ради і буде свідченням того, що опозиція не має «жодних прав» у цій країні, наголосила Тимошенко.

Recommended

XS
SM
MD
LG