Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 14:09

Янукович хоче політреформи і нових законів про Президента і уряд


Президент Віктор Янукович вважає за необхідне «вибудовувати нову, ефективну і відповідальну перед громадянами політичну систему» – за його словами, з «хаосу» і «безкінечної політичної боротьби».

У цьому напрямі першочерговим завданням є завершення політичної реформи, заявив він, виступаючи сьогодні на XII з’їзді Партії регіонів.

На думку Януковича, головною метою цих змін має стати чітке розмежування повноважень Президента, Прем’єр-міністра і уряду, щоб вони не дублювалися.

Задля цього, вважає він, необхідно ухвалити «пакет конституційного законодавства», зокрема, нові закони про Президента і про Кабінет Міністрів.

Крім того, Президент наголосив на необхідності одночасно завершити реформу місцевого самоврядування. «Наш політичний принцип – сильні регіони, сильна країна – має бути реалізований на практиці», – сказав він.

Також, за словами Януковича, без проведення реформи місцевого самоврядування не можна буде втілити багато економічних реформ, в тому числі реформу ЖКГ.

Президент наголосив на важливості проведення й судової реформи, яка має забезпечувати громадянам право на справедливий захист.

За словами Януковича, Україна в XXI столітті має жити за новою системою цінностей, приділяючи основну увагу правам і свободам громадян.

Recommended

XS
SM
MD
LG