Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 04:31

Нова влада не боїться «іграшкової» опозиції – Азаров


Прем’єр-міністр заявляє, що нова влада України не боїться об’єднання опозиційних сил як реакції на підписані 21 квітня українсько-російські угоди.

Виступаючи в п’ятницю ввечері в ефірі телеканалу «Інтер», Микола Азаров назвав опозицію «іграшковою», як передає його слова агентство «УНІАН».

Прем’єр додав, що при підготовці і підписанні цих документів представники української влади «менш за все» думали про реакцію опозиції.

Коментуючи критичні заяви одного з лідерів опозиції Юлії Тимошенко, Микола Азаров заявив, що «не їй судити» і оцінювати підписані документи. Він додав, що ціна на газ формується за формулою, визначеною контрактами, підписаними за часів її прем’єрства.

«Не їй би говорити про ціну на газ і національні інтереси. Вона їх зрадила і продала», – заявив Азаров про Тимошенко.

Президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв підписали 21 квітня в Харкові угоду про продовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042 року. В обмін на цю угоду Україна отримала зниження ціни на російський газ на 30%, але не більш ніж на 100 доларів за тисячу кубометрів, і тільки на термін до 2020 року.

Тоді ж керівники двох держав домовилися влаштувати синхронну ратифікацію угоди в парламентах своїх країн уже в вівторок, 27 квітня.

Опозиція назвала цю угоду зрадою національних інтересів.

Recommended

XS
SM
MD
LG