Доступність посилання

15 Жовтень 2018, Київ 20:47

Віталій Кличко тепер має партію «УДАР»


Відомий український боксер і політик Віталій Кличко, лідер блоку свого імені і його фракції в Київській міській раді, тепер має і політичну партію з назвою «УДАР», яку він і очолив.

Як повідомила прес-служба Кличка, з’їзд партії, повна назва якої «Український демократичний альянс за реформи», а скорочена «УДАР», відбувся в Києві в суботу. Віталія Кличка обрали її головою одноголосно.

За цим повідомленням, Кличко на з’їзді заявив, що мета його команди – «створити передумови для успіху країни».

«Ми хочемо об’єднати успішних, освічених, активних людей і долучити їх до управління державою. Лише після цього в країні почнуться реальні зміни. Адже старі політики довели: вони не здатні керувати державою. Країна стала заручником відірваних від реальних проблем громадян осіб, які не прагнуть жодних змін. Але цих змін хочуть звичайні українці, і ми, політики нового покоління, маємо виправдати їхні надії», - заявив на з’їзді Віталій Кличко.

Політик та спортсмен наголосив, що хоче не просто, щоб люди приєднувалися до партії Кличка, а щоб знаходили в альянсі команду однодумців.

«Зверніть увагу на нашу назву – в ній присутнє слово «альянс». Об’єднання людей, які виступають за реформи. Людей, які обстоюють принципи істинної європейської демократії, а не її подоби, як ми спостерігаємо в Україні. Врешті-решт, людей, які просто люблять свою країну і готові захищати її інтереси», – сказав Кличко.

«Сильним і точним «УДАРом» я готовий розбити стіну між суспільством і владою, яка стримує розвиток України, стати точкою опори для оновлення країни», – заявив він.

Recommended

XS
SM
MD
LG