Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 00:55

Тимошенко не піде на «дуель» з Герман, а з Януковичем – «залюбки»


Юлія Тимошенко не братиме участь в ефірі на Першому національному у неділю разом з Ганною Герман.

Про це «Українській правді» повідомила прес-секретар лідера БЮТ Марина Сорока.

«Це провокація. Юлія Володимирівна не піде ні на які ефіри з Ганною Герман. Справді, у п`ятницю ввечері нам запропонували, Перший національний прислав лист із пропозицією, щоб Юлія Володимирівна взяла участь у ефірі з пані Герман», – наголосила вона.

«Але відразу, як ми отримали лист, ми сказали, що наша політична сила на цей ефір, який стосується свободи слова, ситуації зі свободою слова, делегує Олега Ляшка», – зазначила Сорока.

За словами прес-секретаря Тимошенко, «Ляшко обов`язково прийде на Перший національний в ефір».

«Хоча Юрій Громницький (ведучий програми «Точка зору», на яку були запрошені Тимошенко і Герман) мені телефонував і сказав: ну якщо пані Юлія Володимирівна не йде на ефір, то ми відмовляємося від тієї пропозиції і будемо проводити ефір у звичайному режимі», – розповіла вона.

«Навіщо зараз ця провокація продовжується, я не знаю. Це, мабуть, потрібно пані Герман, щоб зробити спробу хоча б на один сантиметр піднятися до рівня рейтингових політиків», – зазначила Сорока.

За її словами, «Юлія Володимирівна залюбки візьме участь в ефірі на Першому національному разом з Віктором Федоровичем Януковичем».

На уточнююче питання, чому саме Тимошенко відмовилася взяти участь у програмі, Сорока відповіла: «Тому що пані Герман ще не досягла такого рівня, як Юлія Володимирівна, щоб дебатувати з нею».

Раніше прес-служба Першого національного повідомила, що у неділю в програмі «Точка зору» візьмуть участь заступник глави адміністрації президента Ганна Герман і лідер БЮТ Юлія Тимошенко.
XS
SM
MD
LG