Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 07:13

Українська опозиція спільно виступить проти ратифікації харківської угоди


Лідер партії «Наша Україна», колишній Президент Віктор Ющенко й лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко домовилися про координацію зусиль 27 квітня в у спільних заходах щоб перешкодити ратифікації угоди про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Україні до 2042 року.

Опозиція має намір блокувати роботу Ради 27 квітня з метою не допустити ратифікації угоди.

«Сьогодні під час особистої зустрічі в офісі «Нашої України» сторони домовилися про координацію зусиль з протидії ратифікації угоди про продовження перебування ЧФ Росії в Україні. Мова йшла винятково про завтрашній день – 27 квітня», – повідомила агенціям новин прес-секретар Віктора Ющенка Ірина Ванникова.

З її слів, Ющенко й Тимошенко погодили дії своїх політичних сил як у Верховній Раді, так і під час мітингу поза її стінами.

Ванникова зазначила, що такі самі зустрічі з об’єднання зусиль у перешкоджанні ратифікації цієї угоди Ющенко провів і з членом президії партії «Єдиний центр» Віктором Балогою, депутатом Ради від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона», лідером партії «Фронт змін» Арсенієм Яценюком, головою фракції НУНС у Раді Миколою Мартиненком й депутатом Ради від фракції НУНС, лідером Української народної партії Юрієм Костенком.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин упевнений, що парламент на засіданні у вівторок внесе до порядку денного й буде розглядати ратифікацію угоди про продовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042 року.

Угоду підписали президенти України та Росії 21 квітня 2010 року в Харкові.

Планується, що 27 квітня відбудеться одночасна її ратифікація як Верховною Радою України, так і Державною думою Росії.

24 квітня лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко закликала українців і опозиційні парламентські сили не допустити ратифікації Радою на засіданні у вівторок, 27 квітня, угоди про продовження строку перебування Чорноморського флоту Росії на території України, вона закликала людей прийти до парламенту до початку засідання.

Recommended

XS
SM
MD
LG