Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 05:58

З України видворили російського кримінального авторитета


Російського злодія в законі на прізвисько «Дід Хасан» видворили сьогодні з України, повідомляє департамент зв’язків із громадськістю МВС України.

За словами заступника начальника Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України Володимира Міщенкова, вчора близько 23-ї години в міжнародному аеропорту «Бориспіль» працівники ГУБОЗ затримали цього кримінального авторитета, який фактично вважається в злочинному світі «патріархом» на пострадянському просторі.

За оперативними даними, «Дід Хасан» приїхав на територію України для проведення злодійського зібрання («сходки»), на якій у зв’язку зі смертю відомого російського кримінального авторитета на прізвисько «Япончик» мали перерозподілятися ролі щодо впливу на криміногенну ситуацію в Україні.

Цій особі, ім’я якої МВС не називає, заборонили в’їзд на територію України на найближчі п’ять років.

Численні джерела повідомляють, що «Дід Хасан» є прізвиськом відомого російського кримінального «авторитета» Аслана (за іншими даними Хасана) Усояна, близького друга іншого провідного кримінальника, небіжчика В’ячеслава Іванькова («Япончика»), убитого, як вважають, саме за підтримку Усояна в його кримінальній війні з іншим «авторитетом».
XS
SM
MD
LG