Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 00:45

Ющенко працюватиме з Тимошенко в опозиції, але не підтримає її в боротьбі за владу


Президент України 2005-2010 років Віктор Ющенко, відповідаючи на запитання Радіо Свобода про те, чи буде він працювати в опозиції разом із Юлією Тимошенко, заявив, що готовий працювати з усіма.

«Якщо боротися проти речей, які шкодять українському державному становленню, то для цього треба консолідуватися з усіма. Якщо йдеться про те, чи підтримувати Тимошенко в приході до влади – я глибоко переконаний, що ні», – сказав Ющенко.

Як заявив екс-Президент, ідеологія Тимошенко та чинного Президента Януковича – «це ідеологія одного порядку».

«Газову угоду, яку підписала Тимошенко, не скасував Янукович, бо вона його влаштовує. Янукович і Тимошенко – це найкращий московський проект, я думаю, останнього століття. Флот, як ви пам’ятаєте, те, що сказав прем’єр Росії, проводивши закулісні, непублічні переговори з прем’єр-міністром України, йшла домовленість про те, що Юлія Володимирівна готова у цьому питанні на 50 років прийняти рішення при отриманні президентства про дислокацію Чорноморського флоту на території України. Тимошенко і Янукович збігаються, як дві краплі води – тільки в одного на 25 років, в іншої – на 50. Це ж стосується теми НАТО», – сказав Ющенко.

Recommended

XS
SM
MD
LG