Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 05:29

Герман відмовилася від участі в передачі за 20 хвилин до запису – ЗМІ


Заступник глави адміністрації Президента України Ганна Герман відмовилася від участі в передачі «Чорне та біле» на телеканалі ТВі за 20 хвилин до початку прямоефірного запису.

Про це повідомив ведучий програми Мустафа Найєм у своєму «Живому журналі».

«У рамках «Чорне і біле» ми зіткнулися з цим уперше. За 20 хвилин до початку прямоефірного запису Ганна Герман відмовився від участі в передачі, пославшись на зайнятість», – констатував журналіст, розповідаючи про події 30 квітня.

«Хоча ще за 40 хвилин до цього помічниця заступника глави адміністрації Президента гарантувала стовідсоткову участь гості», – наголошує ведучий програми на ТВі.

Мустафа Найєм зазначає, що з початку проекту «Чорне та біле» в ефірі побувало «понад 20 політиків не останнього ешелону, але ніхто з них не дозволяв собі такого».

«Дивно, що це трапилося саме з пані Герман, яка як колишній журналіст розуміє, яка кількість людей, роботи і ресурсів потрібна, щоб підготувати ефір», – зазначає він.

«Ні сама пані Герман, ні її помічники не вважали за потрібне вибачитися», – додав ведучий.

Найем зауважив, що команда проекту робить висновки з цієї ситуації.

«Це не ставлення до нас (журналістів). Це ставлення Ганни Герман до себе, своїх слів і обіцянок», – зауважив він.

Як повідомив ведучий «Українській правді», у неділю, 2 травня, у програмі «Чорна та біле» буде розмова з депутатом НУНС, лідером групи «За Україну!» В'ячеславом Кириленком.

Recommended

XS
SM
MD
LG