Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 00:08

Університет для найстарших закінчив перший навчальний рік


Кілька сотень пенсіонерів закінчили навчання на першому курсі Університету третього віку в Дніпропетровську, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Заняття проходили на базі Дніпропетровського університету економіки та права, який надав студентам поважного віку лекційні аудиторії, комп’ютерну базу, обладнання, лабораторії, досвідчених викладачів.

Серед студентів, які закінчили перший курс і перейшли на другий, – 91–річний Микола Шумєйкін. В університеті кажуть: є підстави вважати чоловіка найстарішим студентом планети, – однак цей рекорд поки не зафіксовано офіційними представниками Книги рекордів Ґіннеса.

Вписати досягнення чоловіка планують наступного року: тоді, як передбачається, Микола Шумєйкін закінчить навчання (освіта в університеті розрахована на два роки).

До університету літній чоловік вступив разом зі своєю дружиною, обоє навчаються на гуманітарному факультеті.

Вищий навчальний заклад «Університет третього віку» у Дніпропетровську створили 2009 року. В університеті є два факультети: економічний та гуманітарний. Навчання безкоштовне.

Середній вік студентів – 65–75 років. Навчальна програма розроблена з урахуванням індивідуальних можливостей літніх людей, інтересів, нахилів, їхніх психофізичних особливостей, стану здоров’я.

Заклад створили для активних літніх людей, щоб допомогти їм із користю проводити вільний час, розширювати кругозір та коло спілкування й інтересів, реалізовувати себе.

Recommended

XS
SM
MD
LG