Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 07:05

Збитки парламенту через події 27 квітня сягають мільйона гривень – Литвин


Апарат Верховної Ради оцінює збитки, завдані під час безпорядків у парламенті 27 квітня, у більше ніж один мільйон гривень. Як повідомляє прес-служба парламенту, в ефірі телерадіокомпанії «Донбас» спікер Володимир Литвин заявив, що документ із відповідною оцінкою апарат парламенту надав правоохоронним органам, відповідаючи на їх запит.

За словами Литвина, на відновлення технічного обладнання сесійного залу буде потрібно близько 98 тисяч гривень, а на відновлення підлоги, покриття і меблів – 912 тисяч гривень.

Литвин має намір найближчим часом звернутися до лідерів парламентських фракцій, представники яких брали безпосередню участь у подіях 27 квітня, з пропозицією відшкодувати збитки.

28 квітня прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом хуліганства, вчиненого групою окремих депутатів парламенту під час засідання 27 квітня. Того дня депутати від опозиції і коаліції влаштували бійку в залі засідань Верховної Ради. Вона сталася після того, як депутати від опозиції закидали яйцями президію парламенту, в якій сидів спікер Володимир Литвин. Після цього депутати від Партії регіонів силоміць зняли з кількох місць депутатів НУНС і БЮТ державні прапори. Хтось із депутатів запалив у залі засідань кілька димових шашок.

Recommended

XS
SM
MD
LG