Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 19:57

Біля парламенту мітингують прихильники опозиції і влади


Близько трьох тисяч прихильників опозиційних сил мітингують у Маріїнському парку біля будинку парламенту проти політики Президента Віктора Януковича. Учасники мітингу тримають у руках прапори із символікою Блоку Юлії Тимошенко, партій «Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Народний рух України», а також національні та прапори інших організацій.

Демонстранти також розгорнули транспаранти з написами: «Янукович, батьками і батьківщинами не торгують!», «Янукович, зупинися! Не продавай Україну!»

Мітингувальники називають антиукраїнською гуманітарну політику влади та виступають за її припинення, а також мітингують на захист суверенітету та територіальної цілісності України.

Зараз на мітинг приїхала лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Водночас прихильники Президента України Віктора Януковича і Партії регіонів по периметру оточили будівлю Верховної Ради.

Вони стоять уздовж паркану, яким огороджена будівля. На парканах розтягнуті плакати з написами «Дії президента Януковича підтримуємо», «Україні стабільність», «Ні! політичним провокаціям Тимошенко». Люди тримають національні прапори України та прапори Партії регіонів. Тут також встановлені близько 300 синіх наметів.

Вулицю Грушевського частково перекрили загороджувальними щитами. Однак це не перешкоджає руху транспорту.

Правоохоронці стоять оточенням між мітингувальниками від Партії регіонів і опозиційних сил.

Як повідомили в київській міліції, до охорони порядку під час мітингу опозиції готові долучитися близько трьох тисяч правоохоронців.

Головне управління МВС України в Києві заявило, що в разі виникнення ексцесів до охорони правопорядку залучать співробітників спецпідрозділу «Беркут» та військовослужбовців внутрішніх військ.

Наразі біля будівлі Кабінету Міністрів правопорядок забезпечують близько 240 співробітників міліції, біля парламенту – 120. Також міліція стоїть і біля Адміністрації Президента – близько 300 правоохоронців.

Recommended

XS
SM
MD
LG