Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 15:43

Нові угоди з Росією будуть вигідні для економіки України – Льовочкін


На даний час програма візиту 17 травня до України президента Росії Дмитра Медведєва опрацьовується, питання, які готуються до розгляду, узгоджують. Про це сьогодні на зустрічі з представниками закордонних ЗМІ, зокрема й Радіо Свобода заявив голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін.

«Зараз опрацьовується програма візиту, структура питань, які будуть розглянуті міждержавною комісією, яку очолюють президенти. Найголовніші теми: економічна співпраця, демаркація кордону, яка зараз інтенсивно опрацьовується з двох сторін. Планується обмін нотами ратифікаційних документів двох парламентів щодо ратифікації харківських угод, широке коло співпраці в гуманітарній сфері, питання прикордонної співпраці, план роботи комісії високого рівня на найближчий рік-півтора. Інших сенсаційних речей жодних не планується», – сказав Льовочкін.

Голова Адміністрації наголосив, що будь-яка співпраця можлива «виключно на засадах національних інтересів України і виключно вигідна для економіки України».

Щодо економічної співпраці, то Льовочкін заявив, що ця тема «розшивається на кілька складових». Водночас говорити про конкретні проекти угод по цій темі він не став.

На завтра Верховна Рада запланувала заслухати інформацію Кабінету Міністрів про перебіг переговорів між Україною й Росією з підготовки міждержавних угод, підписання яких готується на 17 травня. Цього домагалася опозиція.

17-18 травня до України з офіційним візитом планує приїхати російський президент Дмитро Медведєв.

Recommended

XS
SM
MD
LG