Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 00:19

Тимошенко каже, що її допитають як підозрювану в справі, закритій за часів Кучми


Генеральна прокуратура викликає колишнього прем’єра, лідера БЮТ Юлію Тимошенко 17 травня у Головне слідче управління для обрання запобіжного заходу й допиту як підозрюваної. Про це Тимошенко заявила після відвідування Головного слідчого управління.

«Повістка вже на понеділок, на 17 травня. Вони мене запрошують для обрання запобіжного заходу, а це або підписка про невиїзд, або арешт, і допиту як підозрюваної», – сказала Тимошенко.

За словами лідера БЮТ, їй вручили постанову про порушення кримінальної справи ще від 19 травня 2003 року – часів президентства Леоніда Кучми.

Тимошенко заявила, що ця справа була сфальсифікована й після рішення Верховного Суду Генпрокуратура закрила цю справу через відсутність складу злочину. «Це абсолютно дохла фішка. Цю справу Кучма й закрив, тому що вона виглядала абсурдною навіть для залежних і продажних судів», – заявила лідер БЮТ. Вона знову не повідомила, чого саме стосується ця справа.
За словами Тимошенко, Генпрокуратура відновлює цю справу, щоб завадити її опозиційній діяльності . «Просто таким чином мене хочуть зупинити, щоб робити в країні все що завгодно», – сказала вона.

Сьогодні Тимошенко прибула в Генпрокуратуру для одержання постанови про порушення кримінальної справи. Під час візиту в Головне слідче управління Генпрокуратури Тимошенко заявила, що Президент Віктор Янукович доручив керівництву Генпрокуратури знайти підстави для того, щоб протягом 3-4 місяців посадити її до в’язниці.

Recommended

XS
SM
MD
LG