Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 08:48

Почався четвертий тиждень катастрофічного виливу нафти біля берегів США


Екологічне лихо в Мексиканській затоці триває вже понад три тижні, а офіційні особи досі кажуть, що не мають гарантованого способу припинити витікання нафти на глибині 1500 метрів.

Компанія «Брітіш Петролеум», що використовувала бурову платформу, на якій сталася аварія, стверджує, що вже спорудила так званий «циліндр», який мав би стримати витікання зі свердловини, і вже встановила його на дні біля місця витікання, але ще не вирішила перекрити ним це місце.

Інженери все ще продовжують шукати можливості уникнути технічних проблем із кристалізацією газових гідратів, які зірвали попередню спробу встановити таку конструкцію над свердловиною.

Агентство «Асошієйтед Прес» наводить оцінки про щонайменше 15 мільйонів літрів нафти, які вилилися в Мексиканську затоку з 20 квітня, коли стався вибух на нафтовидобувній платформі, і загрожують природі й риболовству.

Американська влада заявила, що очікує від «Брітіш Петролеум» оплати сотень мільйонів доларів коштів очищення і відновлення Мексиканської затоки після аварії.

Recommended

XS
SM
MD
LG