Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 20:32

Уряд домовився з американською компанією про аудит роботи Кабміну Тимошенко


Уряд України уклав угоду з юридичною компанією Trout Cacheris, PLLC, (Вашингтон, США) на здійснення оцінки фінансово-економічної діяльності органів влади у 2008 – першому кварталі 2010 року. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Згідно з повідомленням, виконання комплексного аудиту необхідне для визначення реального фінансово-економічного стану держави, «правочинності та законності використання бюджетних коштів урядом Тимошенко, що в свою чергу надасть можливість забезпечити ефективне подолання наслідків кризи».

«У цієї фірми з Вашингтона не було і немає жодних комерційних інтересів в Україні, жодних зв’язків з політичною та діловою елітою України, що гарантують повну незаангажованість розслідування», – заявили в Кабміні.

У прес-службі також наголосили, що фахівці компанії є відповідальними за слідчу роботу, виконану під час аудиту.

У Кабміні наголосили, що керівниками компанії є колишні прокурори Департаменту юстиції США Плато Качеріс і Боб Траут, а сама Trout Cacheris співпрацює з відомими слідчими і юридичними фірмами, зокрема з Kroll Associated й Akin Gump.

Минулого тижня Микола Азаров уповноважив Міністерство фінансів та Контрольно ревізійне управління підписати договір про надання послуг щодо проведення аудиту із компанією Trout Cacheris, PLLC. За словами міністра фінансів Федора Ярошенка, ця компанія була обрана, оскільки вона «одна із найкращих у світі прокурорських компаній».

Колишній віце-прем’єр-міністр уряду Тимошенко Григорій Немиря заявив, що у такий спосіб влада намагається залякати політичних опонентів. Напередодні ж Юлія Тимошенко відзначила, що уряд залучає компанію, яка ніколи не займалася аудиторською діяльністю.
XS
SM
MD
LG