Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 04:44

Семиноженко: реорганізації Інституту національної пам’яті не буде


Віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко заявив, що «ніякої реорганізації» Інституту національної пам’яті не планується.

Цей заклад далі працює відповідно до чинного законодавства, і з директором інституту «провели дуже ґрунтовні, дуже глибокі обговорення» з приводу напрямків подальшої роботи, заявив урядовець у суботу після церемонії покладання вінків до пам’ятника жертвам політичних репресій у Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили» на околиці Києва.

Які будуть тепер, за нової української влади, ці напрямки, він не уточнив.

На думку Семиноженка, «чутки» про реорганізацію чи й ліквідацію Інституту національної пам’яті поширюють «умисно», щоб нашкодити нинішній владі.

У повідомленнях інтернетного сайту уряду та агентств про суботню церемонію в Биківнянському лісі не згадано, що захід відбувся напередодні Дня пам’яті політичних репресій.

День пам’яті жертв політичних репресій вшановується в Україні в третю неділю травня за указом Президента 2008 року.

Раніше спільний День пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій відзначався за президентським указом 2000 року в четверту суботу листопада. Тепер у листопадовий термін окремо вшановують День пам’яті жертв голодоморів.

Попередніми роками, за президентства Віктора Ющенка, ці дні були визначними громадськими подіями за участі перших осіб держави. В Україні приспускали державні прапори, обмежували проведення розважальних акцій.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG