Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 01:49

Литвин: місцеві вибори можуть призначити на березень 2011 року


Голова Верховної Ради України Володимир Литвин прогнозує, що датою виборів до органів місцевого самоврядування буде визначений березень 2011 року.

Як повідомили у прес-службі парламенту, про це спікер сказав під час пленарного засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові Верховної Ради України, яке відбувається у Лівадійському палаці в Ялті.

За його словами, нині «треба зробити все, щоб ми знову нічого не наламали». А для цього, наголосив Литвин, потрібно виробити один документ – єдиний і уніфікований, щоб перед початком виборчої кампанії не змінювати правила її проведення «під політичний момент».

Як заявив спікер, за результатами парламентських слухань з цього питання, які відбулися у парламенті, не було вироблено спільних рішень. «Тому учасники сьогоднішнього засідання Консультативної ради мають шукати спільне рішення», – сказав він.

У лютому цього року Верховна Рада скасувала своє рішення про призначення чергових місцевих виборів на 30 травня, не визначивши при цьому нову дату.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG