Доступність посилання

ТОП новини

Єврокомісія вимагає від Греції суворішої економії


Європейська комісія вимагає від грецького уряду додаткових заходів економії в рамках майбутньої пенсійної реформи, повідомляє кореспондент Радіо Свобода з Брюсселя.

Греції вкотре нагадали, що великий кредит, виданий для порятунку економіки цієї країни, обумовлений режимом суворої економії. У вівторок речник Європейської комісії Амадеу Алтафаж Тардіу у відповідь на запитання журналістів підтвердив існування листа від Генерального директорату з економічних та валютних справ на адресу грецької влади, в якому Брюссель пропонує Афінам розпочати застосування нових пенсійних правил не з 2018-го, як передбачає проект реформи, а з 2015 року.

Єврокомісія також вимагає виплачувати повну пенсію тільки після 40 років відрахувань до пенсійного фонду, а не після 35. Жінки не зможуть отримувати пенсію до віку 50 років. Пропонується ще низка заходів з посилення грецької пенсійної системи.

За твердженням речника Єврокомісії, в такому діалозі немає нічого особливого: «Це свідчить про те, що ми наполягаємо на пильному та активному контролі за положеннями меморандуму, підписаного з Грецією».

Пенсійна реформа є частиною грецької антикризової програми.
XS
SM
MD
LG