Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 12:34

Медведєв зобов’язав Путіна поділитися владою


Адміністрація президента Російської Федерації Дмитра Медведєва розширила свої повноваження, зобов’язавши кабінет Володимира Путіна і рекомендувавши Банкові Росії погоджувати кандидатури представників держави в радах директорів найбільших компаній і провідного банку країни.

Прес-служба президента Росії повідомила сьогодні, що Медведєв розпорядився погоджувати з адміністрацією кандидатів до рад директорів і наглядових рад стратегічних підприємств та акціонерних товариств не пізніше ніж за 30 днів до їх висунення.

Як повідомляє агентство «Ройтерз», Медведєв, рейтинг якого традиційно нижчий, ніж у його партнера у правлячому тандемі Путіна, – також зобов’язав уряд узгоджувати з президентською адміністрацією директиви представникам держави на зборах акціонерів та засіданнях рад директорів стратегічних підприємствах з цілої низки кадрових питань.

Крім цього, за новим розпорядженням, формально незалежний від влади Банк Росії має узгоджувати з адміністрацією президента проекти рішень про призначення представників держави в комерційних банках, в капіталах яких бере участь Центробанк Російської Федерації, тобто, в найбільшому в державі Ощадбанку.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG