Доступність посилання

ТОП новини
21 Квітень 2019, Київ 19:09

Уряд звільнив заступника міністра, що «порушив присягу»


Уряд звільнив заступника міністра охорони навколишнього природного середовища України Богдана Преснера, якого вчора затримали під час отримання хабара.

Про це сьогодні повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

«Вчора за рішенням уряду він звільнений з посади за порушення присяги державного службовця, а правову оцінку йому дасть суд», – сказав голова уряду.

За словами прем’єра, затримання заступника міністра охорони навколишнього природного середовища за отримання хабара має стати суворим уроком для урядовців.

«Ми маємо критично визнати, що сталася серйозна кадрова помилка. За неї ми суворо спитаємо з усіх причетних посадових осіб. Я прошу запам’ятати: політичної індульгенції ні в кого не буде. Президент категорично вимагає викоренити корупцію. Правоохоронні органи будуть безкомпромісно переслідувати корупціонерів, і звільняти будемо за посадові злочини в державі», – наголосив він.

1 червня прес-служба Генеральної прокуратури повідомила, що Управлінням з розслідування особливо важливих справ відомства спільно зі Службою безпеки України затримали «на гарячому» заступника міністра одного з міністерств під час одержання хабара в особливо великому розмірі за сприяння в призначенні на посаду керівника обласного рівня.

Як повідомило поінформоване джерело, в отриманні 200 тисяч доларів хабара викрито посадовця Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG