Доступність посилання

ТОП новини

Сім співробітників харківського заводу оголошують голодування


Семеро співробітників Харківського електромеханічного заводу (ХЕМЗ) оголосили про намір почати голодування у зв’язку з невиплатою заробітної плати.

У заяві на ім’я директора підприємства співробітники заводу наголошують, що голодування – це останній крок, адже попередні акції протесту результатів не дали. Про це Радіо Свобода розповіла голова профспілки заводу Зинаїда Стрелець, яка також має намір розпочати голодування.

«Більше терпіти не можна... Утім керівництво дуже просило зачекати ще два тижні. Пообіцяли, що будуть зміни, що приїжджав Клюєв, говорив про ХЕМЗ, що міністерство налаштоване, щоб завод ожив, і що з 20 по 25 червня виплатять травневу зарплату, а потім почнуть погашати заборгованість», – сказала голова профспілки заводу.

Голодувати співробітники заводу планують або під будівлею заводу, або на майдані Свободи. Остаточно питання планують вирішити завтра зранку.

Попри стабільну роботу і виконання контрактів, заробітну плату працівникам підприємства не виплачують із січня 2009 року, кажуть на заводі. Кожному співробітнику в середньому винні від 10 до 15 тисяч гривень.

Минулого тижня перший віце-прем’єр України Андрій Клюєв, який провів робочу нараду з питань промисловості у Харкові, на запитання про подальшу долю заводу ХЕМЗ, заявив, що уряд «предметно займається цим підприємством і сподівається, що врятує трудовий колектив».
XS
SM
MD
LG