Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 18:46

Президент США закликає до розвитку «чистої енергетики»


Вилив нафти в Мексиканській затоці свідчить про те, що часи дешевої і легкої для видобутку нафти залишаються в минулому, сказав президент США Барак Обама в телевізійному зверненні до американської нації вчора ввечері.

Він також додав, що екологічна трагедія, яка розгортається в Мексиканській затоці, має спонукати Конгрес стимулювати розвиток так званої «чистої енергетики». Це має зменшити в майбутньому залежність від нафти та інших традиційних видів палива, вважає американський президент.

Він пообіцяв боротися з виливом нафти в Мексиканській затоці «настільки довго, наскільки це потрібно».

Обама додав, що вказав компанії «Брітіш петролеум», на свердловині якої сталася аварія, залучити додаткове обладнання і технології, які повинні захопити до 90% нафти, що витікає в море.

Американський лідер повідомив, що вимагатиме від керівництва нафтового гіганта створити фонд для компенсації працівникам і підприємцям, які зазнали втрат від виливу нафти.

Майже водночас із виступом Обами група американських учених оприлюднила нові оцінки кількості нафти, що витікає з пошкодженої свердловини. Цей обсяг складає від 35 до 60 тисяч барелів на день, що на 50% вище за попередні припущення і майже вдесятеро вище за перші оцінки, які лунали напочатку.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...

Recommended

XS
SM
MD
LG