Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 11:31

У будинку Дніпродзержинська стався вибух хімічної речовини – дані комісії


У житловому будинку Дніпродзержинська стався вибух хімічної речовини – такі дані оприлюднили на спільній нараді комісій з техногенно-екологічної безпеки Дніпропетровської області та міста Дніпродзержинська, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За інформацією комісій, власник квартири – 39-річний кандидат хімічних наук, співробітник Дніпропетровського хіміко-технологічного університету – займався хімічними дослідами вдома не вперше.

За останніми даними, причиною потужного вибуху вважають саме діяльність господаря, який зберігав у квартирі та підвальному приміщенні будинку хімічні речовини для самостійних дослідів, частина речовин могла бути вибухонебезпечною.

За свідченнями очевидців, перший потужний вибух у квартирі хіміка пролунав близько четвертої ночі, далі впродовж декількох хвилин сталося ще кілька вибухів і виникла пожежа.

У місті створили штаб ліквідації надзвичайної ситуації.

25 мешканців зруйнованих квартир відселили до міського готелю «Зоря», з ними працює психолог. Для цих людей організували харчування, медичні консультації, визначають обсяги надання матеріальної допомоги.

Евакуацію майна потерпілих проводять з відеозйомкою та під охороною правоохоронних структур.

Постраждалий будинок відключили від мереж газо-, водо- та електропостачання. Зараз експерти продовжують обстеження. Вони мають дати висновок про можливість подальшої експлуатації трьох під’їздів житлового будинку.

Влада вже визначила генерального підрядника для здійснення відновлювальних будівельних робіт – ВАТ «Металургпромжитлобуд». Роботи розпочнуть, як тільки отримають дозвіл МНС.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG