Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 04:24

У Петриківці відкрився «Петриківський дивоцвіт»


На Дніпропетровщині, у селищі Петриківка, сьогодні відбувається всеукраїнський фестиваль-ярмарок «Петриківський дивоцвіт», повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Участь у святі беруть майстри народних промислів – ковалі, гончарі, ткачі, вишивальниці, різьбярі, а також майстри з приготування національних страв і напоїв із різних куточків України.

Цього разу на ярмарок приїхали також народні вмільці з Польщі та Німеччини.

Загалом вони представили понад 20 видів народних ремесел.

Ярмарок розгорнули на селищному стадіоні. Кожен район і місто представили свої стенди з роботами народних майстрів, а також із ілюстраціями туристичних маршрутів.

Окрім виставки-ярмарку, у програмі фестивалю – свято короваю, ігри, конкурси з призами, козацькі розваги, презентація «зелених» туристичних стежок, концерт фольклорних колективів, майстер-класи з ремесел.

Організатори кажуть: цього року фестиваль став ще й своєрідним творчим звітом розвитку сільського та «зеленого» туризму в краї.

Усіх охочих запросять відправитися на екскурсію «зеленими» садибами Дніпропетровщини, щоб познайомити з їхніми господарями та рекреаційними послугами. Зокрема, екскурсантам пропонують відвідати музей козацтва і відтворену козацьку Січ, а також пройти майстер-клас із національного бойового мистецтва.

За словами директора Центру «зеленого» туризму та народних ремесел Дніпропетровщини Лариси Філінової, метою фестивалю, який проводять на Придніпров’ї втретє, є пропаганда українського мистецтва та «зеленого» туризму в Україні.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG