Доступність посилання

ТОП новини
24 Січень 2019, Київ 09:33

Тимошенко: влада підвищила ціну газу, щоб заплатити «РосУкрЕнерго»


Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що чинна українська влада підняла на 50% ціну на природний газ для населення з метою знайти кошти, щоб розрахуватися з компанією «РосУкрЕнерго» у зв’язку з рішенням Стокгольмського арбітражу.

«Я переконана, що сьогодні підвищення на 50% цін на природний газ для населення України пов’язано не з вимогами Міжнародного валютного фонду. Із МВФ завжди можна домовитися про інші компенсатори покриття дефіциту фінансів України. Це викликано тільки однією причиною – тому що потрібно повертати компанії «РосУкрЕнерго» 5,4 мільярда доларів», – заявила лідер БЮТ.

Тимошенко також заявила, що в разі підвищення цін на газ для населення її команда має намір оскаржити в судах таке рішення Кабінету Міністрів.

Національна комісія регулювання електроенергетики з 1 серпня підвищує роздрібні ціни на природний газ для населення в середньому на 50%. Також НКРЕ підвищує граничну ціну на природний газ для підприємств комунальної теплоенергетики на 50% з 1 серпня.

У квітні, коли «Нафтогаз» і російський «Газпром» пiдписали доповнення до контракту на постачання природного газу, які передбачають знижку для України, українська влада заявляла, що зниження цiни на газ дасть змогу не пiдвищувати його цiну для населення i тарифи на житлово-комунальнi послуги в 2010 роцi.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG