Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 15:09

BP відклала випробування заглушки в Мексиканській затоці


Нафтова компанія BP оголосила вчора, що відкладає випробування нового купола, який встановили два дні тому над аварійною нафтовою свердловиною на глибині півтора кілометра на дні Мексиканської затоки, щоб перекрити вилив нафти з неї.

Як повідомив начальник об’єднаного командування з подолання наслідків аварії, адмірал Берегової охорони США в відставці Тад Аллен, необхідно здійснити додатковий аналіз, перш ніж можна буде почати перекривати клапани на ковпаку, щоб перевірити його щільність.

Процес випробування, як очікуватимуть, триватиме від шести до 48 годин.

Нафтова компанія BP напередодні заявила, що «очікується, хоча й не гарантується», що протягом випробування до води не потрапить ніяка кількість нафти.

Компанія також очікує, що свердловину вдасться повністю і остаточно перекрити до середини серпня.

Компанія BP перебуває під значним тиском необхідності якнайшвидше зупинити вилив нафти, який від часу аварії 22 квітня завдає великої екологічної й економічної шкоди. Від того часу до води щодня виливалися десятки тисяч барелів нафти.

Нафта забруднює береги всіх п’яти прибережних із Мексиканською затокою штатів США, спричиняє загибель птахів, морських черепах і дельфінів, руйнує унікальні берегові екосистеми й загрожує рибальству й туризмові в усьому регіоні.

Американські урядовці, зокрема, президент Барак Обама, назвали цей вилив найбільшою екологічною катастрофою в історії США.

Транснаціональна нафтова компанія BP («Бі-Пі») зі штаб-квартирою в Лондоні до 1999 року була відома як British Petroleum («Брітіш Петролеум»), але відтоді відмовилася від цієї назви й не вживає її, щоб наголосити, що вона вже давно далеко не тільки британська.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG