Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 23:58

На Прикарпатті відновлювальні роботи контролюватимуть правоохоронці


При складанні документів на фінансування відновлювальних робіт і актів про їх виконання обов’язково будуть підписи працівників контрольно-ревізійних управлінь та управлінь МВС боротьби з економічною злочинністю, які ввійдуть у склад комісій. Про це повідомив голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Михайло Вишиванюк.

За його словами, це зменшить можливості нецільового використання коштів, виділених на відновлювальні після стихії роботи, і «ліквідує спокусу заробити на повенях».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, наразі в області триває обстеження всіх постраждалих об’єктів та документуються заподіяні збитки.

За даними центру громадських зв’язків УВМС України в області, з початку стихійного лиха у липні 2008 року працівники прикарпатської міліції в ході проведення перевірок та оперативно-розшукових заходів виявили 110 злочинів, пов’язаних з розкраданням чи привласненням бюджетних коштів і зловживанням службовим становищем посадових осіб. Загалом порушили 63 кримінальні справи.

Із початку цього року за наслідками перевірок співробітників державної служби боротьби з економічною злочинністю порушили 21 кримінальну справу. Насамперед за фактами невиконання підрядниками своїх договірних зобов’язань щодо проведення підрядних робіт з відновлення берегоукріплення на річках, будівництва доріг і мостових переходів, ремонту об’єктів соціальної сфери.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG