Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко: досвід реформ Грузії цікавий для України


Для України, яка стала на шлях ліберальних реформ, дуже корисним є досвід, зокрема, Грузії щодо модернізації економіки та підвищення її конкурентоспроможності, заявив у п’ятницю в Тбілісі віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко.

Як наводить його слова після зустрічі з прем’єр-міністром Грузії Ніколозом Ґілаурі прес-служба Кабінету Міністрів, Україну цікавить успішний досвід проведення ліберальних економічних реформ у Грузії.

Віце-прем’єр особливо наголосив, що Україна зацікавлена ознайомитися з досвідом Грузії в реформуванні системи державного регулювання, органів внутрішніх справ, податкової служби.

Сергій Тігіпко перебуває в п’ятницю й суботу в Грузії з дводенним візитом на чолі офіційної української делегації.

Він також має зустрітися з головою Парламенту Грузії Давітом Бакрадзе, міністром фінансів Кахою Баїндурашвілі, головою Національного банку Ґіорґі Кадаґідзе.

За повідомленням, серед основних цілей візиту представників українського уряду в Грузію – ознайомлення з перебігом здійснення соціально-економічних реформ, впровадженням оптимальних механізмів державної регуляторної політики, створенням сприятливих умов для розвитку підприємництва та залучення іноземних інвестицій.
XS
SM
MD
LG