Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 11:30

Україна та Ізраїль підписали угоду про безвізовий режим


Сьогодні у рамках офіційного візиту до Ізраїлю міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко підписав Угоду між Кабінетом міністрів України та урядом держави Ізраїль про відмову від візових вимог для осіб, які користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України та держави Ізраїль.

Виступаючи на прес-конференції, Грищенко наголосив історичну важливість підписання угоди про відмову від візових вимог для громадян Ізраїлю та України.

Він висловив задоволення досягнутою динамікою україно-ізраїльського співробітництва.

Грищенко наголосив на практичній важливості переговорів щодо режиму вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем, лібералізації авіаційного сполучення тощо.

Домовленості про скасування віз Україна та Ізраїль досягли наприкінці 2009 року.

Як повідомляв минулого місяця директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин, МЗС сподівається завершити процедури щодо введення безвізового режиму з Ізраїлем до осені цього року.

Він також повідомив, що після підписання угоди про запровадження безвізового режиму для громадян обох країн уряди обох держав мають остаточно її затвердити, обмінятися нотами про завершення усіх процедур, і лише після цього угода про безвізовий режим між Україною і Ізраїлем набуде чинності.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG