Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко: два мільярди доларів від МВФ підуть на покриття дефіциту бюджету


Міжнародний валютний фонд погодився виділити два мільярди доларів на покриття дефіциту держбюджету із загального обсягу кредиту для України в понад 15 мільярдів доларів. Причому ці два мільярди можуть бути використані лише для бюджету нинішнього року. Про це заявив віце-прем’єр Сергій Тігіпко, повідомляє прес-служба Кабміну.

«Вже з наступного року всі без винятку кошти будуть спрямовані лише на поповнення золотовалютних резервів Національного банку України. Це дозволить, насамперед, стабілізувати національну валюту й стане гарною передумовою для подальшого розвитку фінансового сектору країни», – повідомив Тігіпко.

Віце-прем’єр також спрогнозував, що перший транш кредиту на суму 1,89 мільярда доларів Україна отримає в найближчі дні, а другий транш – у грудні цього року.

Виконавчий комітет Міжнародного валютного фонду схвалив виділення Україні кредиту в розмірі 15,15 мільярда доларів протягом найближчих 2,5 років у рамках нової програми stand by. МВФ також скасував колишню програму співпраці з Україною, що була схвалена 5 листопада 2008 року й розрахована на дворічний період.

XS
SM
MD
LG